Dan smo preživeli v Chamonixu, in sicer smo se najprej z vlakcem odpeljali na ledenik, od koder smo občudovali vršace masiva Mont Blanc. Pogledali smo si tudi muzej, kjer je prikazano, kako ledeniki počasi izginjajo. Nato smo se vrnili v mesto, kjer smo se sprehodili
…