Nam spanje vsem je dobro delo,
na sprehod v Arles smo odšli veselo.
Arena*, rimsko gledališče,
to res je super prizorišče.
Nato nas sivkin vonj omamno je prevzel
in avtobus popolnoma v vonj odel.
Fontane in kosilo so sledile,
nakupov par minut nam priborile.
Nas čaka še večerja in počitek,
da jutri spet bo nov užitek.
*Arena = amfiteater



















