Na gospodinjstvu so učenci 6. razreda tudi letos pokazali veliko spretnosti in ustvarjalnosti. Vsak je izdelal svoj predpasnik, pri tem pa so ponovili šivanje, ki so se ga naučili v 5. razredu, ter se preizkusili tudi v likanju. Njihovi izdelki so dokaz, da s trudom in vztrajnostjo nastane nekaj lepega in uporabnega. Predpasniki pa bodo v drugi polovici šolskega leta dobili posebno vrednost – učenci jih bodo ponosno uporabljali pri praktičnem pouku gospodinjstva.
učiteljica gospodinjstva, Teja Osolnik

















