Šestošolci ustvarili svoje predpasnike

Na gospodinjstvu so učenci 6. razreda tudi letos pokazali veliko spretnosti in ustvarjalnosti. Vsak je izdelal svoj predpasnik, pri tem pa so ponovili šivanje, ki so se ga naučili v 5. razredu, ter se preizkusili tudi v likanju. Njihovi izdelki so dokaz, da s trudom in vztrajnostjo nastane nekaj lepega in uporabnega. Predpasniki pa bodo v drugi polovici šolskega leta dobili posebno vrednost – učenci jih bodo ponosno uporabljali pri praktičnem pouku gospodinjstva.

                                                    učiteljica gospodinjstva, Teja Osolnik

Skip to content